.

.

Апепал Жени Хенли Против Вратот Обична Блуза Копче Надолу Маици Одблесокот И Течни Врвови

Апепал Жени Хенли Против Вратот Обична Блуза Копче Надолу Маици Одблесокот И Течни Врвови

DEN 3.00
Износ

Сезона : Лето. . Пол : Жени. . Повод : Повик. . Материјал : Полиестер. . Стил : Темперамент Патување. . Должина : Должина На Коленото. . Одговара : Одговара на големината. . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жени Врвот. . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 37см/14.57 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 70см/27.56" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 38см/14.96 " Ракав : 19см/7.48" Должина : 71см/27.95" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 39см/15.35 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 72см/28.35" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 40cm/15.75 " Ракав : 21cm/8.27" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 41cm/16.14 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 74cm/29.13" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 42cm/16.54 " Ракав : 23cm/9.06" Должина : 75cm/29.53" . Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 43cm/16.93 " Ракав : 24cm/9.45" Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXXXXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 138cm/54.33 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 25cm/9.84 "Должина : 77cm/30.31" Материјал Мала тежина, ултра мека може да ве загрее цел ден, но останете ладни.Ткаенината е удобна и еластична. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Женското Летно Секојдневно Дигитално Печатено Копче Со Кратки ракави Лабавиот Врв На Маичката се чувствува меко и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите