.

.

Жоау Женски Долги Ракави Екипажот Кошули Повик Цветни Печати Лабава Се Вклопуваат Основни Маици Кошула Лесен Тренингот Врвот Блуза

Жоау Женски Долги Ракави Екипажот Кошули Повик Цветни Печати Лабава Се Вклопуваат Основни Маици Кошула Лесен Тренингот Врвот

DEN 1.33
Износ

Женски Кошули Со Долги Ракави На Екипажот Секојдневно Лабаво Вклопување Основна Маичка Кошула Лесен Тренинг Врвна Блузакарактеристики : 1.Блузи за печатење,Долги Ракави ,Маица Со Тркалезен Врат,Секојдневни врвови, Стилски и моден дизајн за печатење. 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн за печатење На Денот на Вљубените го прави Повеќе Моден и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дневен, Ден На Свети Патрик, Датум, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден за четири сезони 5.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линиски Сув Материјал : Удобно, ве одржува цел ден, но останете удобни пригода : Секојдневно носење, вокација, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед.Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Покажувајќи ја вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Модното Печатење блуза со долги ракави се чувствува меко и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе ја добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Кошули Со Долги Ракави За Жени Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инес)Табела Со Големини : . Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 64см/25.20 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 66cm/25.98 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 69см/27.17 " Должина : 74см/29.13". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА британија : 16 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 71см/27.95 " Должина : 77см/30.31". Увезени. Рачно Перење, Машинско Перење. Материјал : полиестер, памук и спандекс, растеглива ткаенина, лесна, мека и дише. Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Одлично за носење секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека, шопинг, коктел, клуб. Одговараат за сите сезони. Рачно перење или машинско перење ладно, не избелувајте, исушете ја линијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите