.

.

Лропли Женска Кошула Печатена Мода Обична Тркалезна Страна На Вратот Копче Со Долг Ракав Врвови За Излегување За Жени Црни

Лропли Женска Кошула Печатена Мода Обична Тркалезна Страна На Вратот Копче Со Долг Ракав Врвови За Излегување За Жени Црни

DEN 255.84
Износ

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Пол : Жени. Повод : Повик, Партија. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО ќе добиете : 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 55cm/21.65" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 112cm/44.09" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 118cm/46.46" ракав : 58cm/22.83" Должина : 71cm/27.95"големина : xxl Биста : 124cm/48.82" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 72cm/28.35"големина : xxxl биста : 130cm/51.18" ракав : 60см/23.62" должина : 73см/28.74" појавување : оваа женска кошула совршена за спарување со Слаби Фармерки, хеланки, здолништа, чизми, Потпетици или патики за секојдневен изглед. Материјал : Изработен Од Полиестер, Супер мек, лесен, растеглив и пријателски за кожата. Совршен За Пролет Лето Fall И Зима, Ве Одржува удобно, елегантно и самоуверено. Прилики Стил : Лабава женска Кошула.Погоден за плажа,одмор,викенд,одмор,запознавање, секојдневен секојдневен живот и многу повеќе. Топли Совети : Женска Кошула Со Долги Ракави,Рачно миење и лежење за сушење, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Лропли На Ваша Услуга : секогаш кога имате прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми и прашања што е можно поскоро за 24 Часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите