.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 0.67
Износ

Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. Натпревар : со својот трендовски изглед за слабеење, лесно се совпаѓа со секоја облека.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери 5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Може да се мие со машина и брзо се суши, и тоа нема значително да се намали во миењето.

R

Им се допаѓа и на купувачите