.

.

Жените Повик Цветни Возбуда Без Ракави Врвови Лето V Вратот Пеплум Резервоарот Блузи Нивоа Кошула

Жените Повик Цветни Возбуда Без Ракави Врвови Лето V Вратот Пеплум Резервоарот Блузи Нивоа Кошула

DEN 0.67
Износ

Жените Повик Цветни Возбуда Без Ракави Блузи Лето V Вратот Пеплум Резервоарот Блузи Нивоа Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 65 Полиестер, 35 Памук Повлечете Го Материјалот за затворање овој симпатичен женски резервоар ками направен со 65 полиестер 35 памук, ткаенината е мека,пријателска за Кожата и мазна, многу удобна за ,Ве Прави да се чувствувате кул во текот на летото. Карактеристика На Нашиот Лабав Стил На Кошула За Бебиња Со V деколте,Ракави со Возбудувања,возбудувања на телото,Цветни Печатени,совпаѓање На Контрастот, Проточно Тело, без затворачи,Без Обложени, Лесни Изработки.Спарете се со различни фармерки, здолништа и хеланки за изглед што е лесен за љубов цела сезона. Резервоар За Возбуда Со цветен Принт овој врв без ракави има цветови ,блок во боја, еднобојна боја и блескаво вклопување. Дизајниран со v деколте и течен тело!Мора Да Имаат Стилови За Одмор Датуми. Блуза За возбуда За Бебиња Одговара На Блузите На Резервоарот За Вратот V за жени би биле совршени со шорцеви, фармерки,здолништа, Потпетици.и, исто така, може да се користи како внатрешен во пролет илиumn. Несомнено е дека ќе биде модерен. Повод Овој Секојдневен Лабав резервоар за ками совршен за секојдневна, забава, плажа, клуб, Одмор, Патување, Дружење,состаноци, секојдневно и летно носење.модерен и симпатичен,стилски и елеган. Содржина на пакетот 1 х женска кошула. Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Стил На Вратот : Мода, Каузалност пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ Top Size Bust Shoulder Length S92cm/36.22"35cm/13.78"66cm/25.98"M98cm/38.58"36.5 cm/14.37"68cm/26.77"L104cm/40.94"38cm/14.96"70cm/27.56"XL110cm/43.31"40.5 cm/15.94"72cm/28.35"XXL116cm/45.67"42cm/16.54"74cm/29.13"Size : SBust : 92cm/36.22"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 66cm/25.98"Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 36.5 cm/14.37"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 40.5 cm/15.94"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 74cm/29.13" женски летни врвови. шорцеви за жени. женски шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите