.

.

Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Блузи Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт Маици Врвови На Вратот На Екипажот Секојдневни Блу

Женски Врвови Врвови Со Кратки Ракави Блузи Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт Маици Врвови

DEN 2.33
Износ

Жени Обични Круг Вратот Краток Ракав Печатење Пуловер Блуза Маица Блузи Лабава Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени Со Големи Димензии.Usukeubustsleevellengthlarge81238110cm/43.31"23cm/9.06" 72cm/28.35 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Ракав : 23cm/9.06"Должина : 72cm/28.35" СЕЛОНСКИ Женски Врвови Блузи Со Кратки Ракави Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Вратоврска Боја Графички Принт Маици Врвови На Вратот На Екипажот Секојдневни Блузи Лесна Нега Меки Врвови За Пуловер Што Дишат Сини Л. 【€мода € чекор ВО ЛЕТО СО НАШАТА КОЛЕКЦИЈА НА СТИЛСКИ и трендовски врвови за жени. Прифатете ја топлината и сонцето со нашиот внимателно куриран избор на летни врвови кои се дизајнирани да ве одржуваат ладни, удобни и без напор шик. Option_ опција истражете низа лесни ткаенини што дишат и дишат, вклучувајќи памук, лен и шифон, кои се совршени за летната сезона. Останете ладни и опуштени дури и во најжешките денови. ☀€Должини На ракавите ● нашите летни врвови имаат различни опции за ракави, вклучувајќи без ракави, кратки ракави и трепетни ракави, што ви овозможува да го изберете нивото на покриеност и стил што одговара на вашите желби. ☀+Деколте откријте врвови со разноврсни опции за деколте, Како Што Се Вратот, вратот или вратот на бродот, кои ги подобруваат вашите природни карактеристики и создаваат ласкава рамка за вашето лице. Colors ● бои И Дезени} Најдете блузи Со стилски и во тренд дизајни, како што се цветни принтови, тропски дезени или живописни бои, кои ја доловуваат суштината на летото и додаваат возбуда во вашата гардероба. 【_Натпревар ● Искусете ја разноврсноста на нашите летни врвови, бидејќи тие можат лесно да се облечат нагоре или надолу во различни прилики. Спарете ги со шорцеви и сандали за секојдневен ден на плажа или облечете ги со здолниште и потпетици за ноќно излегување. 【●Уверени дека нашите летни врвови доаѓаат во различни силуети, вклучувајќи течни и опуштени вклопувања, како и поструктурирани и прилагодени стилови. Изберете ја формата што му ласка на типот на вашето тело и прави да се чувствувате сигурни. 【+Дизајн откријте врвови со разноврсен избор на бои, вклучувајќи класични неутрални како бела, црна или морнарица, како и живописни нијанси како корали, тиркизна или сончево жолта, што ќе ви овозможи да го изразите вашиот личен стил и да го прифатите летниот дух.

R

Им се допаѓа и на купувачите