.

.

Scyoekwg Женска Есенска Облека Женски Врвови Со Долги Ракави Кошули За Печатење Пуловер Тркалезен Врат Лесни Секојдневни Есенски Графички Маици Лабави Блузи Сини XXL

Scyoekwg Женска Есенска Облека Женски Врвови Со Долги Ракави Кошули За Печатење Пуловер Тркалезен Врат Лесни Секојдневни Есенски

DEN 0.67
Износ

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни есенски кошули. Совршено е носење со фармерки, тексас, панталони за нозе и сандали или патики со високи потпетици.За Пролет, Fall и Зима.Погодна пригода : Обични есенски зимски модни основни врвови идеални за секојдневниот живот, домот, работата, спортот, забавите, празниците и облеката во куќата. Есенски Дуксери За Жени Мода Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Странична Сплит Блуза Лабава Женска Маица Со Долги Ракави Обични Врвови Од Туника Основни Маици Женски Врвови Со Долги Ракави Облечени Плисирани Туники Блузи Обични Лабави Кошули ве Молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка.Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.&&Информации за производот : Сезона : Пролет, Fall И Зима Пол : Жени, Девојки Прилика : Секојдневно, Секојдневно,Забавно : Секојдневно ,Модно : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно Или Машинско Перење, Закачување Или Сушење На Линија Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме. Карактеристики : лесни женски дуксери, основни блузи,секојдневни лабави удобни есенски кошули.Нов тренд насока на жените паѓаат врвови. Натпревар : овој женски блузи е погоден за совпаѓање со многу видови облека, како што се фармерки, шорцеви, хеланки, панталони, јога панталони, палто, јакни, патики, чизми, потпетици за секојдневен изглед во пролет, fall и зима. Прилики : овој дуксер е костум за секојдневен, канцеларија, работа, спорт, улична облека, секојдневно носење, датум, патување, шопинг, одмор или одмор во пролет, fall и зима. Кошули со долги Ракави За Жени Основни Врвови за Жени Женски Пуловер.

R

Им се допаѓа и на купувачите