.

.

Аукфа ТВ штанд со библиотека и полица за прикажување- Бела

Аукфа ТВ штанд со библиотека и полица за прикажување- Бела

DEN 3.33
Износ

Оваа двојна L-заграда може да се смести насекаде во вашиот дом како полица за книги, штанд за прикажување, ТВ-штанд и многу повеќе. Добијте креативно и изберете ја најдобрата конфигурација за овој стилски и функционален кабинет! Овој ТВ-столб на Aukfa AK-FT01-060 лесно го надополнува секој стил на просторија или мебел. Willе додаде допир на класичност и виталност во вашата спална соба, дневна соба, медиумска соба, канцеларија. Одликувајќи се со многу простори за складирање, овој модерен ТВ -штанд е совршен за одржување на ТВ компоненти, додаток за игри, книги, декори. Полицата може да биде прилагодлива, различен простор го исполнува вашето различно барање. Кабелски дупки за криење на неуредни кабли, одржување на вашите работи уредно организирани. Огромен простор за складирање - од расчистување на нередот во влезната врата до дневната соба и спалната соба, библиотеката за складирање на коцки е разноврсен акцент што работи во скоро секоја просторија. Cube Cube обезбедува доволно место за чување на вашите книги, врамени фотографии, растенија, декори. Фармхаус инспириран дизајн додавајќи шармантен рустикален допир на вашиот простор додека му дозволувате на вашиот дом да се чувствува без неред во ниеден момент . прилагодлива не станбена употреба. Капацитет за тежина : 110lb. Потребно е склопување на склопување : Да. Ниво на склопување - потребно е целосно собрание. Потребна е инсталација : Да. Вклучен хардвер за инсталација : Да. Гаранција за комерцијална гаранција : Да. Гаранција на производи : Да. Должина на гаранцијата : една година. Целосна или ограничена гаранција : целосна. Информации за пакетот : 1 x ТВ штанд. 1 x Упатство за корисник : AK_AK-HL04 WPB060-W0_PUM_JZ-031523.

R

Им се допаѓа и на купувачите