.

.

Машки Бенд Силуета Тенок Одговара Маица Средно Атлетски Хедер

Машки Бенд Силуета Тенок Одговара Маица Средно Атлетски Хедер

DEN 416.00
Износ

Машки Бенд Силуета Тенок Одговара Маица Гроздобер Потресени Црна И Сива Членовите На Бендот Поставени Стои Силуета Под Логото - Овие Возрасни Маици Имаат Повеќе Форма Фитинг Сече Од Обична Маица и Се Направени од Многу Помек памук.Лиценцирана Машка Мека Музика Маица Сосема Нова Никогаш Не Била Носена Стокависококвалитетна Произведена Маица За Облека Тенок фит. Висококвалитетно печатење. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите