.

.

Момени Нохо Геометриска Област Килим, 3'2'

Момени Нохо Геометриска Област Килим, 3'2'

DEN 2.33
Износ

Ништо сосема не ја надминува шик софистицираноста што е црно-бела палета на бои, но спарете ја со обрасци за правење изјави и ги имате динамичните килими од нашата Колекција Нохо. Одликувајќи се со впечатлив и смел дизајн кој внесува модерни и минималистички стилови со мароканско влијание и техники на микро-шема, тоа е како парче модерна уметност за вашиот под. Напнатите отпечатоци ќе се издигнат и ќе додадат гламур на сите други парчиња домашен декор. Бренд : Момени. Дизајн : БР-02. Боја : Слонова Коска. Големина : 2 'Х 3'. Материјал : 100% Полиестер. Поддршка : Нема Поддршка. Изградба : Машина Направена.

R

Им се допаѓа и на купувачите