.

.

Вајлд Карти: Сезоната На Неверојатни Првенства На Сент Луис Кардиналите

Вајлд Карти: Сезоната На Неверојатни Првенства На Сент Луис Кардиналите

DEN 230.08
Износ

Целосната приказна за неочекуваното трчање На Кардиналите до титулата Светска Серија во 2011 година е доловена во овој комеморативен том преполн со акција. Профилите на ѕвездите на тимот, целосните повторувања на секоја игра по сезоната и зачудувачката фотографија ја прават оваа книга задолжителен спомен за секој љубител на бејзболот Во Сент Луис. Целосната приказна за неочекуваното трчање На Кардиналите до титулата Светска Серија во 2011 година е доловена во овој комеморативен том преполн со акција. Профилите на ѕвездите на тимот, целосните повторувања на секоја игра по сезоната и зачудувачката фотографија ја прават оваа книга задолжителен спомен за секој љубител на бејзболот Во Сент Луис.

R

Им се допаѓа и на купувачите