.

.

Кандо топка за надувување, црвена,, кутија

Кандо топка за надувување, црвена,, кутија

DEN 351.84
Износ

Топчињата за вежбање се користат за подобрување на рамнотежата, координацијата, флексибилноста, силата, па дури и само за забава. Топчињата се користат како помагала за вестибуларно движење и рамнотежна терапија, од фитнес професионалци како помош за програми за истегнување и јачина, како седишта, па дури и од бремени жени на часови по раѓање. Топчињата Can Do® имаат НЕЛИЗГАЧКА пвц винилна површина која е ребреста за дополнителна безбедност. Топчињата може да бидат" под " надуени за да дадат меко, кашесто чувство или целосно надуени за цврсто, живо чувство. Стандардните Топчиња На Надувување Може да издржат до 300 фунти (136 кг) и се достапни во полибаг или малопродажна кутија. Достапно во различни големини. Црвено-30" (75 см), малопродажна Кутија Кандо топка На надувување, црвена, 75 см( 30"), кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите