.

.

DAME NCAT S4802W

DAME NCAT S4802W

DEN 447.84
Износ

Нотр ДАМ NCAT3397 S4802 W Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Јака Без Ознаки. Увезени. Бренд : Волшебна Облека. Материјал : 100% Памук. Машинско перење, сува сува ниска. Заоблени капка опашка полите. Графика за печатење на екранот. Краток ракав. Моделот на боја на облак варира на секоја Маица. Лажичка вратот.

R

Им се допаѓа и на купувачите