.

.

Седиште Заврши Високо полски Елен Песна Титаниум Прстен Свадба Бенд, Отворено Накит, Машки Лов Прстен сз 9.5

Седиште Заврши Високо полски Елен Песна Титаниум Прстен Свадба Бенд, Отворено Накит, Машки Лов Прстен сз 9.5

DEN 191.84
Износ

Прикажете ја вашата вистинска љубов кон ловот со овој елен песни и елен слика венчален прстен! Ако сте ловец или познавате, тогаш ова е најдобриот подарок или свадбен бенд за вас. Овој неверојатен прстен од ТИТАНИУМ 9ММ има рамна врвна лента со закосени рабови и удобност. Центарот на прстенот е сатен со високи полски елени и елен слика. . . Исклучително изработен од вистински цврст, Отпорен на гребење титаниум метал. Удобност-фит бенд : контурирана внатрешна површина за поудобно вклопување имајќи ја предвид секојдневната употреба. Хипоалергично : нема да предизвика иритации на кожата или ќе ги претвори прстите зелени. Мерки во ширина : 9 милиметри. Комплементарни накит прстен подарок кутија. 9ММ Завршна Обработка / Висока Полска Елен Песна Титаниум Прстен Свадба Бенд, Отворено Накит, Машки Лов Прстен СЗ 9.5.

R

Им се допаѓа и на купувачите