.

.

Uxcell Еднократно Метални Сламки, Нерѓосувачки Челик Пиење Слама 8.5 Долго За Млечен Кафе Бар Партија, Црвено

Uxcell Еднократно Метални Сламки, Нерѓосувачки Челик Пиење Слама 8.5 Долго За Млечен Кафе Бар Партија, Црвено

DEN 0.33
Износ

Зошто Да Изберете Директни Сламки Од Нерѓосувачки Челик За Повеќекратна Употреба?Металните сламки за повеќекратна употреба се изработени од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, без избледување, отпорност на гребење, не се лесни за ' рѓа, безбедни за миење садови и доволно за употреба долго време.Едноставно лесно се чисти со фрлање во машина за миење садови, со помош на крпа за чистење за да се исушат и одржување на внатрешноста на цевката чиста и без мирис.Сламките се погодни за семејни забави, излети, пешачење, патувања, канцелариска употреба итн. Постои одличен избор за подароци за вашите семејства и пријатели.Металните Сламки за Пиење се погодни за топли и ладни пијалоци како вода, коктел, кафе, леден чај, млеко, сок итн. Uxcell Еднократно Метални Сламки 4 парчиња, Слама За Пиење Од Нерѓосувачки Челик 8,5" Долго За Забава Во Млечен Кафе Бар, Црвена Спецификација : Материјал : 304 Боја Од Нерѓосувачки Челик : Црвена Форма : Права Права Големина На Слама : 21,5 см (Л) x 0,8 см (Г)/8,5 "x 0,32" (Прибл.) Пакетот Вклучува : 4 х Директно Сламки За Пиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите