.

.

Кросли Мебел Палм Харбор Плетен Отворен Бар Висина Столица-Во Собата На 2

Кросли Мебел Палм Харбор Плетен Отворен Бар Висина Столица-Во Собата На 2

DEN 1535.84
Износ

Земете среќен час надвор во дворот Со Мебел Кросли Палм Харбор Плетен Отворен Бар Висина Столче-Во собата на 2. Идеални за забава, овие столици со висина на шипката се изградени тешки за надворешна употреба. Нивните челични рамки отпорни на ' рѓа обложени во прав се ткаени со плетен отпорен НА УВ смола. И со лесен дизајн на склопување, ќе уживате во овие столици (и вашиот омилен пијалок) за кратко време. Модерен комплет мебел за двор. Ув отпорен на сите временски рамни смоли плетен надворешен мебел со изглед на rан. Челична рамка отпорна на временски услови во прав. Рачно ткаени издржани сива смола плетен надворешен мебел. Дизајн без грб. Попречната шипка поддржува двојно како потпирачи за нозе. Прилагодливи израмнувачи на нозете.

R

Им се допаѓа и на купувачите