.

.

Џемпер За Пуловер На Женскиот Екипаж на Џејн Стрит Со Долги Раглански Ракави, Средна Тежина, Големини С-ХХХЛ

Џемпер За Пуловер На Женскиот Екипаж на Џејн Стрит Со Долги Раглански Ракави, Средна Тежина, Големини С-ХХХЛ

DEN 255.68
Износ

Три навивања за времето на џемперот! Зарем не сакате само кога е време да ги пробиете овие пријатни, удобни омилени? Џемперот Од Улицата Џејн 99 лесно се лизга во вашата колекција. Околу вас како голема прегратка, овој супер-мек џемпер се одликува со класичен модел на ладно време, опуштено вклопување и лесен стил на пуловер. Најдобро од сите? Се облекува нагоре или надолу во зависност од вашиот ден. Материјал : 66% Акрилик/31% Полиестер/3% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Тежина : Средна Тежина. Деколте : Ребрести екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги раглански ракави со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Контрастна шема на жакард; ребрести полите; супер-меко чувство. Женски Џемпер На Екипажот од Улицата Џејн 99.

R

Им се допаѓа и на купувачите