.

.

Фарфи Ѕиден Часовник Прецизен Украсен Часовник Во Нордиски Стил Во Нордиски Стил Кварц Висечки Часовник За Дневни Соби

Фарфи Ѕиден Часовник Прецизен Украсен Часовник Во Нордиски Стил Во Нордиски Стил Кварц Висечки Часовник За Дневни Соби

DEN 334.24
Износ

Опис : овој ѕиден часовник нема да ви предизвика нарушување кога работите или спиете бидејќи молчи.Овој ѕиден часовник се одликува со модерен и нордиски стил, што е добра декорација на вашиот room.It изработен е од пластичен материјал.Дијаметарот на овој ѕиден часовник е 30см.Овој ѕиден часовник е погоден за дневна соба, спална соба, хотел и така натаму.Име на ставка : Ѕиден Часовник Материјал : Снабдување Со Пластика : 1 xter Батерии (Не Се Вклучени)Карактеристики : Неми, Точни, Декоративни Детали : Дијаметар : 30cm/11.81" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Ѕиден Часовник овој ѕиден часовник нема да ви предизвика нарушување кога работите или спиете бидејќи молчи. Овој ѕиден часовник се одликува со модерен и нордиски стил, што е добра декорација на вашата соба. Изработен е од пластичен материјал. Дијаметарот на овој ѕиден часовник е 30см. Овој ѕиден часовник е погоден за дневна соба, спална соба, хотел и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите