.

.

Нова година Дедо Мраз Костим Божиќ Карирани Шапка Подарок За Деца Дома Декорација Крпа

Нова година Дедо Мраз Костим Божиќ Карирани Шапка Подарок За Деца Дома Декорација Крпа

DEN 959.84
Износ

Спецификации : . Изработен е од врвен платнен материјал што го прави многу мек и удобен. Специјален Божиќ дедо Мраз кариран дизајн го прави многу симпатична и весела. Ваш најдобар избор е да го користите како украс за роденден, празник, особено Божиќна забава. Исто така, тоа ќе биде прекрасен подарок за вашите пријатели. Име На Предметот : Божиќна Капа. Материјал : Крпа. Карактеристики : Божиќна Капа, Декор За Забава, Совршен Подарок. Големина : 30см х 41см/11.81 "х 16.14" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Божиќна Капа изработен е од врвен материјал од ткаенина што го прави многу мек и удобен. Специјален Божиќ дедо Мраз кариран дизајн го прави многу симпатична и весела. Ваш најдобар избор е да го користите како украс за роденден, празник, особено Божиќна забава. Исто така, тоа ќе биде прекрасен подарок за вашите пријатели. Божиќна Капа, Декор За Забави, Совршена Божиќна Капа За Подароци. Кесата за ѓубре е за еднократна употреба и издржлива.

R

Им се допаѓа и на купувачите