.

.

Smead Pressboard Крај Табот Класификација Папки, Правни, Шест-Секција, Зелена, 10 Bo-SMD29785

Smead Pressboard Крај Табот Класификација Папки, Правни, Шест-Секција, Зелена, 10 Bo-SMD29785

DEN 2.00
Износ

Заштитете ги вашите документи и прсти со технологија за прицврстување обложена Со Заштитен Штит—крајно решение за проблемите со прицврстувачите, вклучувајќи солзи од хартија, исеченици на прсти и прекумерно крцкање на прицврстувачот. Папка : 23 пт. прес-табла покрива со директно намалување на јазичињата (етикети продадени одделно). Две 2 " Сафешилд врзани стил обложени сврзувачки елементи во позиции бр.1 и 3. Делител : 17 пт. Крафт разделувачи. 1 " Сафешилд обложени близнак-прицврстувач напред и назад. Крајната папка за класификација кога безбедноста и безбедноста се најважни. Прицврстувачите врзани за сафешилд додаваат заштита за хартии и прсти, а исто така го намалуваат збрчкањето на прицврстувачот. Направено од табла за дополнителна издржливост. Етикетите се продаваат одделно. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Број На Модел : 29785.

R

Им се допаѓа и на купувачите