.

.

Панталони За Вежбање Дуртебеуа За Мажи Спортски Панталони Со Џебови Од Патент

Панталони За Вежбање Дуртебеуа За Мажи Спортски Панталони Со Џебови Од Патент

DEN 559.84
Износ

Нашите активни панталони за мажи се направени од 100% полиестер, што ја прави ткаенината издржлива и лесна. Полиестерските влакна можат добро да ја задржат својата форма и се отпорни на дамки. Нашите активни спортски панталони за машки пакет се збир од три избрани бои кои ви овозможуваат да ја смените облеката кога е потребно. Минималистичкиот дизајн на нашите панталони за џогер за мажи додава уникатен допир на овие панталони со мрежести перформанси ткаенина. Овие активни панталони вклучуваат два странични џебови за да соберат повеќе од вашите работи како клучеви и паричник за ваша погодност. Технологијата на фитил им помага на ткаенината на нашите џогери за мажи останете ладни и суви што и да правите, каде и да одите. Мрежестата ткаенина што ја отстранува влагата е брзо сушење, лесна и мека на допир, обезбедувајќи ја вашата удобност и задоволство за време на секоја атлетска и секојдневна активност. Нашите премиум машки суви панталони за мажи се направени специјално за спортисти, посетители на теретана,. фитнес љубовници, и сите други активни мажи. МЕКА И УДОБНА : Останете пријатни, удобни и секојдневни додека изгледате стилски. Лежењето околу вашето место и седењето во вашиот дом може да биде толку пријатно со нашите меки машки панталони со еластичен дрес на глуждот плетен салон или панталони за спиење. Овие путер тенки лежечки панталони за мажи ќе ве натераат да сакате да ги носите насекаде. Можеби нема да сакате да користите други панталони откако ќе доживеете да ги носите еднаш, затоа складирајте ја вашата гардероба со нашите памучни панталони за одмор во различни бои. СОВРШЕНО ОДГОВАРА ЗА МАЖИ : нашите машки лесни дневни панталони ќе бидат одличен додаток на гардеробата на секој маж. Достапно во различни опции за боја и големина, можете да имате неколку пара панталони во вашите омилени нијанси. Овие плетени панталони за мажи имаат природна еластичност, така што се протега со вас, додека еластичниот струк и врвката ви овозможуваат безбедно и удобно опуштање. Овие машки плетени пижами се совршени за топли денови бидејќи нема да се чувствуваат тешки за носење. КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО МАЖИТЕ ЌЕ ГИ САКААТ : Кој друг сака машки панталони за џогирање/ машки дневни панталони со карактеристики што ја зголемуваат нивната издржливост и стил? Уживајте во она што можат да го понудат нашите машки секојдневни панталони. Секој има еластичен појас, едно копче за стабилност, прилагодлива врвка за влечење ткаенина, издржливи шевови и два длабоки џебови со странични споеви за ваша погодност.

R

Им се допаѓа и на купувачите