.

.

Вардли Ракчиња Пелети, Тропски Риба Храна и Дното Хранење Риба Храна-9. оз

Вардли Ракчиња Пелети, Тропски Риба Храна и Дното Хранење Риба Храна-9. оз

DEN 1007.20
Износ

WRDLY Fsh FD SHRMP TRPCL PLT CNSTR Карактеристики На Производот Формулирани За Оптимално Здравје И Живост?. Помалку отпад почиста вода. Одлична храна за риби за долни колибри. /Вардлијакватикс Планинската Корпорација Хартц, Секакус, Њу Џерси, 07094. Wardley® и други трговски марки се заштитни знаци на Корпорацијата Hartz mountain.

R

Им се допаѓа и на купувачите