.

.

Сквишмалоус Официјален Келитој Кадифен 16 Мила Слон-Ултрасофт Плишана Животинска Играчка

Сквишмалоус Официјален Келитој Кадифен 16 Мила Слон-Ултрасофт Плишана Животинска Играчка

DEN 3.33
Износ

Времето на крцкање е време за играње кога ќе го додадете ова плишано плишано животно во Вашиот Одред За Сквош Слезови. Оваа ултра-исцедлива, 16-инчна, кадифена полнета играчка со голема големина е направена со висококвалитетни и ултрасофт материјали. Оваа колекционерска кадифена играчка е совршена за љубителите На Сквош Слезови од сите возрасти. Оваа мека полнета кадифена играчка е совршена за гушкање додека се релаксирате дома, гледате филм или возите долг автомобил или авион. Овие симпатични И исцедливи Сквош Слезови се најмеките и најслатките плишани животински играчки наоколу! Придружи се на Тимот! ОДРЕД НАГОРЕ : Одгледувајте го Вашиот Состав За Сквишмалоус со ова 16-инчно плишано плишано животно. ГУШКАЈТЕ СЕ, СТИСКАЈТЕ И ИГРАЈТЕ : Донесете ја оваа симпатична плишана полнета играчка на долги возења со автомобили, авиони, филмски маратони и многу повеќе. ЗАДОЛЖИТЕЛНО : Секоја полнета играчка Од Слезово е направена со ултрасофт, висококвалитетни материјали. УНИКАТНИ ЛИЧНОСТИ : Слезовите доаѓаат во различни личности, бои и големини. АВТЕНТИЧНО : Ова Се Оригинални Слезови Од Келитој!.

R

Им се допаѓа и на купувачите