.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Извртени Обетки Со Обрач

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Извртени Обетки Со Обрач

DEN 1.67
Износ

Прекрасна мешавина од класични и модерни стилови, овие 14 каратно жолти златни извртени обетки со обрач ќе додадат дополнителна елеганција на вашата секојдневна облека. Овие обетки се прицврстени со жица и затворачи на спојката. Овие обетки со обрач од 25х25, 5мм сигурно ќе воодушеват.Метална Тежина : 2,13 Грама Накит Тип : Фино Обетка Тип : Извртени Обетки Обеткигендер : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 25мм х 25,5 мм, 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Индонезија 14 Каратно Жолто Злато, Шупливи, Жица и Спојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите