.

.

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

DEN 0.67
Износ

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30/1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот и рамената-далеку од етикетата двојна игла ракав и долна хемсеми-опремена контурна силуета со странична двојна игла со раб 1/2 " јака длабока лажичка деколте ракави Гилдан Мало Дете Мек Стил Дете Маица 2 Пакет .

R

Им се допаѓа и на купувачите