.

.

Уорка Удобно Печатење Со Кратки Ракави Секојдневна Модна Машка Маица Розова

Уорка Удобно Печатење Со Кратки Ракави Секојдневна Модна Машка Маица Розова

DEN 319.84
Износ

Уорча Секојдневно Секојдневно Модно Печатење Машка Маица Со Кратки Ракави Розова Што ги прави возрасните Маици Со долги ракави стилот што сакате да го носите секој ден? Густата ткаенина, класичното вклопување и врзувањето на вратот и рамената се само неколку од причините. Може да биде украсен преку печатење на екран, ДТГ, празнење, пренос на топлина, сублимација на боја и празнење. Цврст : 100% памук; Сиво сиво : 99% памук, 1% полиестер; Спортско Сиво И Античко Хитроу : 90% памук, 10% полиестер; Безбедни бои и Хитроу : 50% памук, 50% полиестер. Еве различни должини на ракавите, дезени и стилови од кои можете да изберете. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки Ткаенина Нега Инструкции Машина За Миење Ладно Одделно Нежен Циклус Само Не-Хлор Белило Ако Е Потребно Падне Сува Ниска Отстрани Веднаш Ладно Железо Ако Е Потребно. Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Розова Големина : XXLSeason : Пролет/Лето/Есенски Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,должина На Дневниот Ракав : Долг Ракав : Мода,Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови. Пребарување клучни зборови : маици за мажи памучни маици кошули за мажи маици за маици голема мала сестринска кошула есенски кошули опремени маици за мажи лос анџелес овни кошули кошули за свесност за рак на дојка високи машки кошули ден на независноста 4к црни маици обични црни маици машки божиќни маици за семејни кошули што ја отстрануваат влагата за мажи бисерни кошули за мажи. Големина табела : (XXL )Големина : M Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 49.5 см/19.49" Центар Назад-Должина : 138см/54.33 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 50.5 см/19.88" Центар Назад Должина : 198см/77.95 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 51.5 см/20.28" Центар Назад Должина : 140см/55.12 " Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 52.5 cm/20.67" Центар Назад Должина : 141cm/55.51 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 53.5 cm/21.06" Центар Назад Должина : 142cm/55.91 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132cm/51.97 "Рамо : 54.5 cm/21.46" Центар Назад Должина : 143cm/56.30".

R

Им се допаѓа и на купувачите