.

.

Инктастична Вака Тркалам Трактор Грн Младинска Маица

Инктастична Вака Тркалам Трактор Грн Младинска Маица

DEN 2.33
Износ

Младинска Маица со гроздобер зелен трактор вели ВАКА се ТРКАЛАМ. Совршен за љубителите на трактори и секој што сака стара, класична фарма опрема. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Ова е начинот На кој Јас Се Тркалаат Трактор ГРН Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Грин XL.5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. зелена гроздобер фарма опрема антички ретро земјоделец pinkinkartkids tee деца деца дете tween облека облека тинејџерски.

R

Им се допаѓа и на купувачите