.

.

Гаранимали Бебе Момче И Дете Момче Астронаут Краток Ракав Раглан Маица

Гаранимали Бебе Момче И Дете Момче Астронаут Краток Ракав Раглан Маица

DEN 1.33
Износ

Супер кул и надвор од овој свет! Оваа удобна Маица раглан од Ракети Гаранималс до врвот како негова омилена маичка, убаво спарувајќи се со Неговите Панталони Гаранималс. Исклучиво на и . Екипажот. Кратки раглански ракави. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Раглан Маица За Мали Момчиња Од Гаранни животни.

R

Им се допаѓа и на купувачите