.

.

Сопствена Продавница За Забави Детски Диносаурус 4 јули Сива Бејзбол Маичка

Сопствена Продавница За Забави Детски Диносаурус 4 јули Сива Бејзбол Маичка

DEN 204.16
Износ

Сопствена Продавница За Забави Детски Диносаурус 4 јули Сива Бејзбол Маичка (Мали) Деца Патриотски 4 јули Облека Во Мали. Стилска облека за денот на независноста за децата во вашиот живот!. Отпечатоците се супер меки и професионално применети на ткаенината. Не можете да го почувствувате отпечатокот на ткаенината што ја одржува ткаенината мека и удобна. Овие отпечатоци не се пегла за пренос, што значи дека не пука или лупи. Оваа облека ќе продолжи да се чувствува и да изгледа одлично дури и по многу перења. Патриотски раглан 3/4 ракав детска кошула. Професионално дизајнирана облека од Сопствена Продавница за Забави. Носиме облека за новородени момчиња и девојчиња, како и облека за прва роденденска забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите