.

.

Инктастична Иднина Библиотекар Детска Библиотека Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Иднина Библиотекар Детска Библиотека Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.67
Износ

Идниот Библиотекар Мало Маица има полица на книги библиотека окупација дизајн за момчиња или девојчиња. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Иден Библиотекар Детска Библиотека Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Ројал Блу 4Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. книги за работа детски подарок дете дете од предучилишна возраст облека за облека hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите