.

.

Инктастичен Шатор За Кампување Подготвен За Авантуристички Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Шатор За Кампување Подготвен За Авантуристички Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Износ

Авантуристички дизајн за кампување е забавен подарок за ново бебе или деца кои одат на кампување за прв пат мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Шатор За Кампување Подготвен За Авантуристичка Маица Со Кратки Ракави Унисекс Кафеав Леопард 3Т. Дизајн На Шатор За Кампување со подготвен за авантуристички цитат На Маица За Мали Деца за момчиња или девојчиња кои одат на летен одмор. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. камп кампер 1 патување облека подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите