.

.

Summerга Лето Момчиња Девојчиња Мали Маици Бебе Момче Облека Крава Печатење Кошули Краток Ракав Копче Надолу Ревер Вратот Блузи Маица

Summerга Лето Момчиња Девојчиња Мали Маици Бебе Момче Облека Крава Печатење Кошули Краток Ракав Копче Надолу Ревер Вратот Блузи

DEN 2.00
Износ

Пол : Момчиња. Сезони : летна Табела : . Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 70см/27,56" Должина : 46см/18,11"Големина : 110 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 76см/29,92" Должина : 48см/18,90"Големина : 120 Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 82см/32,28" Должина : 53см/20,87"Големина : 130 Препорачана возраст : 8-9 години Биста : 85см/33,46" должина : 56см/22,05"големина : 140 препорачана возраст : 9-10 Години биста : 88см/34,65" должина : 58см/22,83"големина : 150 препорачана возраст : 11-12 години биста : 94см/37,01" должина : 63см/24,80"големина : 160 Препорачана Возраст : 13-14 години биста : 100см/39.37" должина : 68см/26.77" момчиња облека малите момчиња маици Резервоарот Блузи Бебе дете деца маици цртан филм писмо печати краток лист црна бела сина црвена маици лето Отворено Партија Облека. Момчиња Летна Кошула Дете Краток Ракав Врвот Деца Облека. Лесни и дише маици за активни момчиња. Мека Ткаенина; памучна ткаенина погодна за Кожата и дише, класичен кружен врат, многу погодна за деца да носат внатре и на отворено во пролет и лето. Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Празнична плажа, Фотографија, Ден На Семејството, роденденска забава, свадбена забава, Фотографирајте. Пролет И Лето Секојдневна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите