.

.

Инктастична Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Нони Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Нони Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00
Износ

Свесност За Српести Клетки Носам Црвено За Мојата Нони Маица За Мали Деца. Inktastic Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Нони Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Природен 4 T. Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Нони Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. баба лента месец септември подарок дете предучилишна детска облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите