.

.

Мали Репка Морнарица Минесота Близнаци Мир Љубов Бејзбол Маица

Мали Репка Морнарица Минесота Близнаци Мир Љубов Бејзбол Маица

DEN 1.00
Износ

Дозволете вашиот млад навивач да го претставува својот омилен бејзбол тим со Оваа Маица За Бејзбол Близнаци Од Минесота Од Мала Репка. Удобното вклопување и чувство ќе ги натера да се чувствуваат одлично цел ден. Графиката печатена На екранот Од Минесота Близнаци ќе ги направи најголемиот обожавател во вашата куќа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Марка : Мал Репка. Краток ракав. Материјал : 100% Памук. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и доенчиња. Екран печатени графика.

R

Им се допаѓа и на купувачите