.

.

Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонтот Со Гранџ Млади Маица

Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонтот Со Гранџ Млади Маица

DEN 0.33
Износ

Покажете ја својата гордост за градот во кој сте родени! Далас Тексас Град Хоризонтот Со Гранџ Млади Маица, е совршен подарок за да ја покажете вашата гордост за вашиот град или да купите како сувенир. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Далас Тексас Сити Хоризонтот Со Гранџ Твин Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Жешка Розова М. Совршен За Подарок За Сувенири. Прави Одличен Роденденски Подарок. Далас Тексас Град Хоризонтот Со Гранџ Млади Маица, е совршен подарок за да ја покажете вашата гордост за вашиот град или да купите како сувенир. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. хоризонти силуета одмор мета деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.

R

Им се допаѓа и на купувачите