.

.

Топла Тркала-Страшно Брзо Дете И Млади Долги Ракави Графичка Маица

Топла Тркала-Страшно Брзо Дете И Млади Долги Ракави Графичка Маица

DEN 2.00
Износ

Топла Тркала-Страшно Брзо Дете И Млади Долг Ракав Графички Маица Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Хедер Јаглен-60% Памук 40% Полиестер. Рингспун памучен дрес. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Топла тркала и поврзани трговски марки и трговски фустан се во сопственост на, и се користи под лиценца Од, Мател. ● 2023 Мател.

R

Им се допаѓа и на купувачите