.

.

Summerга Лето Момчиња Девојчиња Мали Маици 4 јули Маици Американско Знаме Кошула Деца Денот На Независноста Патриотски Врвови Со Кратки Ракави

Summerга Лето Момчиња Девојчиња Мали Маици 4 јули Маици Американско Знаме Кошула Деца Денот На Независноста Патриотски Врвови

DEN 204.16
Износ

Мали Момчиња 4 јули Маици Американско Знаме Кошула Деца Денот На Независноста Патриотски Врвови Со Кратки Ракави. Материјал : памук. Материјал : памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машина За Перење.). Големина шема : . Големина : 90 Биста : 60см/23,62" Должина : 40см/15,75" Препорачана возраст : 2-3 Години Големина : 100 биста : 65см/25,59" Должина : 42см/16,54" Препорачана возраст : 3-4 Годиниголемина : 110 биста : 72см/28,35" Должина : 43см/16,93" Препорачана возраст : 4-5 Годиниголемина : 120 Биста : 76см/29.92" Должина : 47см/18.50" Препорачана возраст : 5-6 Годиниголемина : 130см : 79см/31.10" Должина : 51см/20.08" Препорачана возраст : 6-7 Годинаголемина : 140см : 85см/33.46" Должина : 54см/21.26" Препорачана возраст : 7-8 Годиниголемина : 150 Биста : 86см/33,86" Должина : 57см/22,44" Препорачана возраст : 8-9 Годиниголемина : 160 Биста : 90см/35,43" Должина : 59см/23,23" Препорачана возраст : 9-10 Години Момчиња Облека Мали Момчиња маици тенкови блузи бебе мало дете Деца Маици Цртан филм писмо Печатење Краток лист црна Бела Сина Црвена Т кошули лето отворено партија облека. Момчиња Летна Кошула Дете Краток Ракав Врвот Деца Облека. Лесни и дише маици за активни момчиња. Мека Ткаенина; памучна ткаенина погодна за Кожата и дише, класичен кружен врат, многу погодна за деца да носат внатре и на отворено во пролет и лето. Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Празнична плажа, Фотографија, Ден На Семејството, роденденска забава, свадбена забава, Фотографирајте. Пролет И Лето Секојдневна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите