.

.

Гаранимали Дете Момче Диносаурус Планински Руно Врвот

Гаранимали Дете Момче Диносаурус Планински Руно Врвот

DEN 239.20
Износ

Пријатна, удобна и тотално симпатична. Врвот од руно од гаранимали го одржува да изгледа добро во текот на целиот ден. Лесен изглед за спарување со неговите омилени Фармерки Или Товари Од Гаранимал. Исклучиво на и . Екипажот. Долги ракави. Предна графика. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички Руно Врв за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите