.

.

Момчиња 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

Момчиња 6. оз. Ултра Памучен Пакет Маици Со Долги Ракави

DEN 316.48
Износ

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската сива е 90/1;; Темната Хедер, Безбедносната Зелена И Безбедносната Портокалова се 50% Памук, 50% полиестер; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целиот; ребрести манжетни;? јака; cpsia следење етикета во согласност; Гилдан Момчиња 6.1 мл. Ултра Памучна Маица Со Долги Ракави 3 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите