.

.

Inktastic Тука Доаѓа Проблеми, Мустаќи, Мустаќи Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Долги Ракави Маица

Inktastic Тука Доаѓа Проблеми, Мустаќи, Мустаќи Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Долги Ракави Маица

DEN 1.33
Износ

Симпатичен, забавен и симпатичен дизајн со мустаќи и текст "Тука доаѓа неволја". Модерен и трендовски подарок, совршен за малиот принц во вашиот живот. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Тука Доаѓа Проблеми, Мустаќи, Мустаќи Дете Долги Ракави Маица Унисекс Гроздобер Чад 2 T. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. мало момче човек бебе типографија смешни цитат велејќи текст сино зелена светло обоени темно.

R

Им се допаѓа и на купувачите