.

.

Инктастично Момче Принц, Витез Во Сјаен Оклоп, Кафеава Коса Подарок Мало Момче Девојка Маица

Инктастично Момче Принц, Витез Во Сјаен Оклоп, Кафеава Коса Подарок Мало Момче Девојка Маица

DEN 1.67
Износ

Оваа слика содржи слатко мало момче со кафеава коса. Момчето е принц и витез, има круна, витешка униформа (оклоп) и меч. Момчето се смее. Одличен подарок за принцот, витези во сјаен оклоп, бајки и љубители на магија и многу повеќе! Инктастично Момче Принц, Витез Во Сјаен Оклоп, Кафеава Коса Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Машка Бела 3Т. маиците со Цврста боја се 100% Памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. сјајна оклоп магија бајка симпатична момче мало дете дете кавкаски црвено сина подарок предучилишна облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите