.

.

Инктастично Крзнено Чудовиште, Мало Чудовиште, Подарок Од Розово Чудовиште Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Крзнено Чудовиште, Мало Чудовиште, Подарок Од Розово Чудовиште Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Износ

Оваа слика содржи слатко мало чудовиште (цртано чудовиште, смешно чудовиште, глупаво чудовиште) во розова боја. Чудовиштето е крзнено. Чудовиштето се смее. Одличен подарок за љубителите на чудовишта и многу повеќе! Инктастично Крзнено Чудовиште, Мало Чудовиште, Розово Чудовиште Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс ЛАВАНДА 2Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. смешни туѓо малку каваи суштество црвен подарок дете предучилишна детска облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите