.

.

Бебе Дете Краток Ракав Мета-3-пакет

Бебе Дете Краток Ракав Мета-3-пакет

DEN 259.04
Износ

100% Памук; Лесен Челик Е : 90% Памук, 10% Полиестер, Увезен, Машинско Перење, трим со две игли го зајакнува вратот на екипажот, манжетните и полите за да му помогнат да трае преку игра, лежечката рамна ребро-плетена јака ја одржува својата форма миење после миење, Идеално И за момчиња И за девојчиња, Целата удобност На Ханес, со нашата позната таг-бесплатна задна врата со Две игли го зајакнува Вратот на екипажот, Манжетните И Полите. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Поставете Рамно ребро-плетената јака ја одржува својата форма измијте после миење. Доаѓа во палета на детски пријатни бои. Содржина на ткаенина : 100% памук. 3Т. Лесен Челик. Големи Момчиња. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите