.

.

Доенчиња Мали Репка Морнарица Кливленд Чувари Цветаат Бејзбол Маица

Доенчиња Мали Репка Морнарица Кливленд Чувари Цветаат Бејзбол Маица

DEN 0.33
Износ

Чувајте го вашиот млад обожавател На Кливленд Гардијан кој се движи цел ден со Оваа Расцутена Бејзбол Маица од Ситна Репка. Со графика на кливленд Гардијан со врвен екран, оваа маичка сигурно ќе стане нивниот омилен ден на играта. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Марка : Мал Репка. Екран печатени графика. Официјално лиценциран. Краток ракав. Вратот на екипажот. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите