.

.

Ханес Мало Дете Момчиња ' Без Ознака Екипажот, 6-Пакет

Ханес Мало Дете Момчиња ' Без Ознака Екипажот, 6-Пакет

DEN 479.84
Износ

Белата Маица За Вратот На Момчето Ханес, Со 6 Пакети, обезбедува удобност на познатиот ханес во големини за вашето мало момче. Маиците со мешавина од памук се доволно цврсти за да го извадат она што го јадат малите деца. И се супер-меки против неговата нежна кожа. Таг-слободен дрес екипажот за без чешање. 6-пакетот ви помага да имате свежа маичка при рака кога ќе ви треба. Удобни Шевови-Помеки Против Кожата. Дише. Супер Мека Памучна Мешавина. Ултра Издржлив. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите