.

.

Дете Хедер Греј Пердју Котли Врвна Класа Маица

Дете Хедер Греј Пердју Котли Врвна Класа Маица

DEN 271.84
Износ

Оваа Маица Од Врвна Класа му дава на вашето дете совршен духовен изглед. Се одликува со непогрешлива Графика На Пердју Котли кои го ставаат својот младиот и надежен фандом пред и центар. Мека ткаенина и дизајн на екипажот нудат секојдневна удобност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Вратот на екипажот. Увезени. Загреана ткаенина. Официјално лиценциран. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско. Бренд : Надворешни Работи. Графика за печатење на екранот. Краток ракав. Материјал : 90% Памук/10% Полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите