.

.

Инстант Порака - Најголемата Внука На Светот-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Инстант Порака - Најголемата Внука На Светот-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 207.84
Износ

Инстант Порака - Најголемата Внука На Светот-Мало Дете И Младинска Графичка Маица Со Кратки Ракави-Инстант Порака е онлајн специјализирана модна малопродажба за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

R

Им се допаѓа и на купувачите