.

.

Ханес Бојс 4-Бифи-Т Краток Ракав Маичка

Ханес Бојс 4-Бифи-Т Краток Ракав Маичка

DEN 0.33
Износ

Децата се груби на облека. Затоа родителите се потпираат на нашата позната Говедска Маица Ханес. Возвишен, памучен дрес оди лесно на младешка кожа. Висока густина на бод за издржливост на ниски пилули. Лентата од рамо до рамо се спротивставува на разгорување и откинување. Поставен, ребрестиот екипаж ја задржува својата форма, се мие после миење. Дво - игла врвот трим. Поставете Рамна Јака ја задржува својата форма, загарантирана. 100% рингспун памук. двојно игла шиење во текот на. покриен врат со рамна јака. ознака-слободен вратот етикета. рамо до рамо лента. Пепелта е 99% памук, 1% полиестер. Лесниот Челик е 90% памук, 10% полиестер. Кпсија во согласност.

R

Им се допаѓа и на купувачите