.

.

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Подарок За Меем Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Подарок За Меем Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Износ

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Маица За Мали Деца. Inktastic Баби И Дедовци Ден Ја Сакам Мојата Meemaw Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Црна 4t. Баби И Дедовци Ден Ја Сакам Мојата Meemaw Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. деца баба дете jmg подарок дете предучилишна облека облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите