.

.

Инктастична Симпатична Пчела Чекор Мајка Мало Пчело Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Инктастична Симпатична Пчела Чекор Мајка Мало Пчело Со Ѕвезди Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.67
Износ

Нашата Симпатична Пчела, Малата Пчела На Маќеа Со Ѕвезди Мало Дете Маица со Долги Ракави го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите! Inktastic Слатка Пчела Чекор Мајка Малку Пчела Со Ѕвезди Дете Долги Ракави Маица Унисекс Кели Грин 2t. Симпатичен роденденски подарок за вашиот син или ќерка со страст за пчели!. Идеален подарок за бебешки тушеви со тематика на пчели!. Нашата Симпатична Пчела, Малата Пчела На Маќеа Со Ѕвезди Мало Дете Маица со Долги Ракави го прави совршениот подарок за туширање за бебиња за пчеларите!. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. деца мајки мајка мед цвеќиња пролет лето сезона спаси пчели светло обоени темно.

R

Им се допаѓа и на купувачите